CZECH HOLIDAYS - cestovní kancelář, s.r.o.  PROVOZOVATEL LÁZEŇSKÉHO KATALOGU WWW.LAZNE.NET
KONTAKT: info@lazne.net

Dependance Felicitas ***

leží přímo na lázeňské kolonádě naproti Spa hotelu Felicitas (ca 15 m) .

parkování za poplatekinternet / WiFidomácí zvířata možná

Dependance Felicitas
kompletní nabídka relaxačních a wellness pobytů

Popis lázeňské dependance:

Dvoupodlažní budova po celkové rekonstrukci, k dispozici je výtah. Služby recepce zajišťuje Spa hotel Felicitas, kde se také nachází .moderní lázeňsko-rehabilitační centrum s bazénem (12,5x5,5m), Saunový minisvět (finská sauna, parní kabina, bio sauna, Kneippův chodníček) a nově rekonstruované wellness centrum (kosmetika, relaxační zóna, měděná koupel, 3 masérny).

Vybavení pokoje:

celkem 18 komfortně zařízených pokojů po rekonstrukci ( 6 dvoulůžkových pokojů a 12 jednolůžkových pokojů) je vybaveno chladničkou, TV, rádiem, telefonem, fénem, trezorem a koupelnou se sprchovým koutem. V pokojích je WIFI zdarma.

Stravování:

poskytováno v restauraci protějšího Spa hotelu Felicitas. Snídaně a večeře formou bufetu (možnost dietní stravy), resp. viz popis u jednotlivých programů.Oběd tříchodové menu + salátový bufet - výběr z více variant 1 den předem.

Léčebné procedury poskytované Spa hotelem Felicitas:

lázeňsko-rehabilitační centrum se zabývá léčbou srdečních a cévních chorob a nemocí pohybového ústrojí a diabetes: procedury vodoléčebné (přírodní uhličité, perličkové, přísadové, vířivé a aromatické koupele, podvodní masáže, hydrojet, bazén), masáže (klasické, reflexní, lymfodrenážní, aroma, baňkování), masážní vodní lůžko hydrojet, zábaly (parafinové, rašelinové), elektroléčba (magnetoterapie, laser, rebox, diadynamik, endomed, solux, biolampa, ultrazvuk atd.), plynové injekce, inhalace, oxygenoterapie, léčebná rehabilitace (skupinová, individuální, s míčem, v bazénu), pitná kúra.

Poznámka:

Parkování - venkovní před hotelem (za poplatek) a v podzemní garáži Spa hotelu Felicitas (za poplatek). Pobyt domácích zvířat je možný na vyžádání (za poplatek).

Doporučujeme - výběr z nabídky wellness pobytů

Máte dotaz?

Zavolejte nám do naší cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7

Po - Pá: 8:30 - 17:00
PRO KOMPLEXNÍ A PŘÍSPĚVKOVOU LÁZEŇSKOU PÉČI KONTAKTUJTE SVOU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNU!

Czech holidays, cestovní kancelář s.r.o.

Národní 28, 110 00 Praha 1
O společnosti Kontakty Často kladené dotazy

Kompletní nabídka

Kompletní nabídků lázeňských pobytů v ČR i zahraničí najdete v našem katalogu www.lazne.net .